FULAM REMIZIRAO NA STARTU NOVE SEZONE: Mitrović odigrao ceo meč, Srbin dobio žuti karton

08. 08. 2021. u 17:06

FUDBALERI Fulama odigrali su nerešeno 1:1 protiv Midlzbroa na startu nove sezone Čempionšipa.

ФУЛАМ РЕМИЗИРАО НА СТАРТУ НОВЕ СЕЗОНЕ: Митровић одиграо цео меч, Србин добио жути картон

Za ekipu sa "Krejven Kotidža" srpski napadač Aleksandar Mitrović odigrao je ceo meč, ali nije uspeo da se upiše u strelce. On je uspeo da dobije žuti karton i to u prvom minutu meča.

Domaćin je bolje otvorio utakmicu, poveo je u 29. minutu preko Harija Vilsona, posle asistencije Onomaha.

Fulam je prednost održavao do 77. minuta kada je Mark Bolo doneo gostima poravnanje rezultata. Na kraju pobednika nije bilo.