ARSOVIĆEVA OSMA U TROSTAVU: Srpska strelkinja završila učešće u finalu
NAKON odličnih kvalifikacija Andrea Arsović nastupila je u finalu Olimpijskih igara u disciplini puška 50 metara trostav.
FOTO: OKS
Posle prve serije Andrea Arsović bila je osma. Popravila se srpkinja u nastavku i došla do šestog mesta. Ipak, nakon 15 ispaljenih dijabola srpkinja pada na sedmo mesto nakon discipline klečećeg stava.
Usledila je druga serija - ležeći stav. Popravila je plasman u prvoj seriji, našla se Srpkinja na šestom mestu. Potom je Arsovićeva pala na osmo mesto.
U stojećem stavu Andrea nije uspela da nadoknadi zaostatak pa je kao poslednjeplasirana eliminisana iz daljeg takmičenja.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SRBIJA PORAŽENA OD BRAZILA: Odbojkašice pružile dostojan otpor na OI
31. 07. 2021. u 09:23 >> 11:33
NOVI PORAZ DELFINA: Hrvatskoj pripao vaterpolo klasik, sa Crnogorcima za četvrtfinale
31. 07. 2021. u 08:20
NOVAK OSTAO BEZ MEDALjE: Karenjo-Busta osvojio bronzu! Hvala za nesebičnu borbu Nole
31. 07. 2021. u 07:43 >> 10:59
POSLE 20 DUGIH GODINA: Betis ima sve u svojim rukama i nalazi se nadomak plasmana u Ligu šampiona
ANDALUŽANI samouvereno drže peto mesto koje vodi u Ligu šampiona, a priliku da se još više približe evropskoj eliti imaće večeras na "Kartuhi" gde će od 20 časova ugostiti Elče.
12. 05. 2026. u 07:40
RUSIJA JE ZAPANjENA: Ne može da veruje šta joj je Nemačka upravo uradila!
Rat u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.
13. 05. 2026. u 12:15
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)