OSAKA SPREMNA ZA OLIMPIJSKE IGRE: Davaće izjave medijima na turniru!

JAPANSKA teniserka Naomi Osaka priprema se za Olimpijske igre u Tokiju, navela je i da će ponovo davati izjave medijima.

ОСАКА СПРЕМНА ЗА ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ: Даваће изјаве медијима на турниру!

Foto: EPA-EFE/JASON SZENES

Podsetimo, Osaka je u toku turnira odustala od Rolan Garosa zbog toga što je bila primorana da daje izjave medijima, a nije učestvovala ni na Vimbldonu. Navela je depresiju kao razlog i otišla na odmor na neodređeno vreme. 

U izjavi za japanski nacionalni servis NHK ona je rekla da je spremna da se takmiči i bori za medalju.

- Pripremam se polako kako bih bila u top formi na Olimpijskim igrama. Otkako sam privukla pažnju sveta, uvek sam imala napade anksioznosti. To je oduvek bio slučaj naročito uoči velikih događaja, poručila je Osaka.

Osaka je sada dodala i da je "ponosna što će igrati za Japan" i da je "uzbuđena što će igrati pred svojim navijačima".

Olimpijske igre počinju 23. jula.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ZVEZDA POČINJE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem crveno-belima ako misle da se plasiraju u LŠ

ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ

Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).

21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06

Komentari (0)

DESILO MI SE ONO O ČEMU MNOGI ĆUTE Ispovest Slobe Vasića nakon izlaska iz Laze - Bilo je dana kada nisam znao kako dalje