OGLASIO SE GOBELJIĆ: Prva izjava fudbalera Zvezde posle skidanja gaća u večitom derbiju
Marko Gobeljić obeležio je finale Kupa Srbije iako nije napravio nijedan fudbalski potez vredan divljenja, nego je u centru pažnje zbog skandaloznog poteza na kraju penal-serije.
Foto: M. Vukadinović
Crvena zvezda je savladala Partizan posle boljeg izvođenja jedanaesteraca, a Marko Gobeljić je "vruće glave" otrčao do golmana crno-belih Vladimira Stojkovića i pred njim skinuo šorts, posle čega je nastala velika frka na terenu.
Žestoko su reagovali BIbars Natho i Bojan Ostojić iz Partizana, još burniju reakciju imao je Nemanja Stevanović putem Instagrama, a igrača Zvezde je opomenuo i Dejan Stanković.
Desni bek Zvezde posle meča nije komentarisao incident, ali se osvrnuo na uspeh i sezonu.
"Želeo bih pre svega da se zahvalim saigračima, stručnom štabu i klubu na izvarednom uspehu, jedna fenomenalna godina, ostavili smo i danas srce na terenu, pokazali smo da smo najbolji u Srbiji. Doneli duplu krunu posle duže vremena i zbog toga sam zaista presrećan", istakao je borbeni fudbaler Crvene zvezde.
Marko Gobeljić je jedan od igrača koji su u prethodne četiri sezone beležili ogromne uspehe u Zvezdi, a plan mu je da nastavi u istom ritmu.
"Potrudićemo se da sledeće godine idemo korak unapred, da pomeramo granice. Cilj je svakako da se plasiramo u grupnu fazu Lige Šampiona, ali i da ponovimo uspehe i u domaćim takmičenjima. Završili smo jednu odličnu sezonu sa osvajanjem Kupa Srbije i duplom krunom", zaključio je on.
Preporučujemo
"IZVINjAVAM SE ŠTO SAM IZGUBIO DOSTOJANSTVO": Kapiten Partizana spušta loptu na zemlju
26. 05. 2021. u 08:17
SRAMAN POTEZ GOBELjIĆA: Zvezdin fudbaler skinuo šorts ispred Stojkovića (VIDEO)
25. 05. 2021. u 22:30
ZAKUVALO SE: Milan ima priliku da se pobedom u velikom derbiju ozbiljno približi vodećem Interu!
POSLE veoma bitne pobede nad Interom u "Derbi Dela Madonini", Milan gostuje Laciju u nedelju uveče sa jasnim ciljem ,nastaviti poteru za večitim rivalom u borbi za titulu (20.45).
15. 03. 2026. u 07:30
UKRAJINAC U SRBIJI OKRENUO LEĐA RUSKOJ ZASTAVI: Nije mogao ni da sanja šta će potom da se desi (VIDEO)
U najnovije vesti vezane za Rusiju i Ukrajinu - "uplela" se i Srbija.
14. 03. 2026. u 21:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (7)