AKUSTIČNO PORED JELKE: Grupa "Frajle" sprema božićni onlajn koncert
NOVOSADSKI ženski četverac "Frajle", Marija Mirković, Nataša Mihajlović i sestre Jelena i Nevena Buča, održaće onlajn koncert na Božić, pod nazivom "Akustični koncert pored jelke" (20 časova).
Foto ATA Images
Koncert se može pratiti na linku "Legato platforme", ali nije besplatan, cena ulaznice je 5,6 evra, upravo radi podrške muzičarima u doba pandemije, kada ne nastupaju uživo, pa su samim tim bez prihoda. Zbog razlike u vremenskim zonama, snimak koncerta biće dostupan 24 časa.
Četiri dame iz Vojvodine navode da će svakako pevati hitove "Ih libe dih", "Menjam dane" i "Štiklice", ali će se na repertoaru premijerno naći i jedna nova pesma.
- Družimo se, pevamo, slavimo, i to sve od kuće, zato, gde god da se nalazite, možemo da budemo zajedno - poručuju "Frajle".
Preporučujemo
TRAMP ŠOKIRAN I OGORČEN ZBOG NAPADA NA PUTINOVU REZIDENCIJU: Detalji razgovora američkog i ruskog predsednika
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je šokiran i ogorčen pokušajem Kijeva da izvede napad na državnu rezidenciju predsednika Rusije Vladimira Putina, izjavio je pomoćnik predsednika Ruske Federacije Jurij Ušakov.
29. 12. 2025. u 17:38
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)