LJUPKA STEVIĆ PONOVO ŠOKIRA „Stavila sam mu prisluškivač u auto i saznala za njegove afere“
PEVAČICA Ljupka Stević, koja je uništila automobile u vlasništvu pukovnika policije Dragiše Simića, odlučila je i da prokomentariše nemili događaj od sinoć.
Foto: Instagram
- Pukovnik je svoje otpisao posle 10 godina - poručuje revoltirano pevačica.
Ona je otkrila i kako je saznala za Simićeve afere.
- Na moju sreću, ubačen mu je presluskivač u auto i 2 dana sam slušala razne bljuvotine sa njegove strane. Dovoljne je da kažem sebi NE! Idemo dalje, vreme mi je da nađem nekog zrelog i ozbiljnog čoveka i stvorim svoju bajku o kojoj sam maštala. Ovo što sada preživljavam je horor - zaključila je pevačica.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (1)