"NOVOSTI" NA LICU MESTA: Vanja Mijatović u društvu poznatog muškarca i sa njim na setu posle pet godina (FOTO)
POPULARNA pevačica Vanja Mijatović i Nenad Marinković Gastoz danas su snimali spot za svoju novu pesmu.
Foto: Novosti
Vanja i Gastoz su ekupu "Večernjih novosti" ugostili na setu, a oni su prvi put sarađivali pre pet godina, a kako su na samom početku istakli, od tada se nije mnogo toga promenilo.
- Fenomenalno je ponovo sarađivati sa Gastozom, ja njega mnogo volim i energija nam je top. Obožavam da radim sa njim. Posle pet godina ponovo radimo, nije se puno toga promenilo. Ja sam smršala - rekla je Vanja, na šta se Gastoz kroz smeh nadovezao:
Foto: Novosti
- Ja sam se ugojio - a pevačica je dodala:
- Vrlo brzo će projekat biti gotov i ugledaće svetlost dana. Vraćam se u muzičke vode, imam 7 pesama gotovih koje sam spremio pre ulaska u rijaliti, ali nikada ih nisam objavio. Sada ću se tome posvetiti - objasnila je Vanja i istakla da nema novog emotivnog partnera kojem je pustila numeru.
- Nemam ljubav i simpatiju, taman posla. Pesmu sam pustila samo kumu i roditeljima. Svima se sviđa - zaključila nam je nekadašnja "Zvezda Granda.
BONUS VIDEO:
ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (0)