SPEKTAKL U ARENI: Tea Tairović saopštila važnu vest, uz čašu šampanjca se obratila javnosti (VIDEO)
KARTE za veliki solistički koncert Tee Tairović u Beogradskoj areni zvanično su puštene u prodaju.
Foto: Dušan Petrović
Muzička zvezda važnu vest podelila je na svojim društvenim mrežama, i to video snimkom kojim se obratila fanovima i javnosti, nasmejana i uzbuđena zbog značajnog trenutka.
- Samo da vas obavestim da je onlajn i fizička prodaja karata za moj koncert u Beogradskoj areni, 21. septembra, upravo počela. Živeli! - sa osmehom na licu i čašom šamoanjca u ruci poručila je Tea.
Arena je usledila nakon što je Tea izdala svoj 3. po redu studijski album "TEA", kojim je oborila rekorde.
Koncertom u Beogradskoj areni 21. septembra zvanično će početi njena regionalna turneja pod nazivom "Neka gori Balkan".
Preporučujemo
„AMOROZO“ ODUŠEVIO PUBLIKU: Leskovački kamerni orkestar na festivalu u Strumici
10. 06. 2024. u 14:53
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)