DEDA ,SVAKA ČAST: Šako Polumenta predstavio naslednike, reakcija njegovih unuka na spot je hit
ŠAKO POLUMETA je svoju decu brižno čuvao od estradne scene i popularnosti koju uživa širom regiona, a svoj stav je više puta potvrdio rečima da oni nisu deo muzičke scene i da ne žele da budu pred kamerama.
Printskrin Jutjub/Sako Polumenta
Ipak, pevač je promenio odluku i predstavio ih u svom novom spotu.
Činjenica da Šako živi na dve relacije i da je često odsutan zbog nastupa širom regiona pomoglo je pevaču da svoju decu skloni od medija.
S tim u vezi ide i podatak da ga njegova deca ne doživljavaju kao pevača, već samo kao oca, a njegovi unuci tek su nedavno otkrili da je njihov deda zapravo pevačka zvezda.
Vlasnik najlepših balada je ipak promenio svoju odluku i rešio da svoju decu, sina Adisa i ćerke Rijanu i Rijaldu, kao i unuke uskrati medijske ilegale i ponosno ih predstavi široj javnosti.
Šako je upravo sa njima snimio spot za novu pesmu koja nosi naziv “Još te volim, baksuze”, a ono što ga posebno raduje je što se njegov naslednik i trenutno najveća radost Šako Junior, koji je ime dobio po njemu, pojavljuje u kadru sa pevačem.
Inače, Šakov sin Adis je nasledniku dao ime po dedi kao zahvalnost za sve što je njegov otac uradio za njega i njegove sestre.
-U početku su se malo stideli jer nisu navikli na kamere, ali posle je sve išlo svojim tokom, kao da kamera i nije bilo. Ipak, najviše me je raznežila njihovo pitanje “Deda, hoćemo li mi ovo sad stalno da gledamo? Mnogo smo lepi”- rekao je Šako s ponosnom.
Inače, tekst za novu pesmu potpisuje Dražen Damjanović, pevačev dugogodišnji prijatelj, dok je rediteljska palica poverena Harisu Dubici.
BONUS VIDEO:
SIN JE BIO "PAZLA" KOJA NAM JE FALILA | "Novosti" intervju | Ljuba Perućica i Katarina Kolozeus
Preporučujemo
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)