VUČIĆ O VELIKOM SKUPU 27. JUNA: Otkrio šta je za njega u tom danu najvažnije!
22. 06. 2026. u 11:11
22. 06. 2026. u 11:11
21. 06. 2026. u 09:23
22. 06. 2026. u 10:29
22. 06. 2026. u 05:02 >> 05:02
Dragan
09.01.2022. 21:26
Да ли је неко читао Басну о цврчку и мраву? Басна (лат. apologus) је кратка прича у прози или стиховима у којој главну улогу имају животиње (понекад биљке и неживе ствари), приказане са људским особинама; говором, карактерним особинама, склоностима, тежњама и сл, тако да се алегорички цртају односи међу људима, изругују људске слабости и мане и дају моралне поуке. Очито да постоје они који нису извукли никакве поуке и због тога у животу пролазе овако како пролазе и заслужују.
Mirkoni
14.01.2022. 09:47
@Dragan - Potpuno saglasan sa Draganom. Mnogi glumci, a o pevaljkama i njihovim kolegama da i ne govorim, zaradili su u svom radnom veku bar 10 puta više od mene. I ja sada treba da ih žalim.