"MENI BRENA NIJE SVEKRVA": Aleksandra Prijović iznenadila izjavom
ALEKSANDRA Prijović i Lepa Brena oduvek su imale divan odnos, ali u poslednje vreme neke izjave mlade Živojinovićke naterale su javnost da pomisli da se između njih nešto dešava.
Foto: Printskrin instagram
Aleksandri koja važi za jednu od najuspešnijih pevačica naših prostora nije svejedno kada njen uspeh konstantno prepisuju Breni i Filipu.
- Koleginicama je mnogo veći problem moj brak nego karijera. Mislim da bi sve uspehe mogle da mi oproste i pređu preko njih, ali što sam se udala za njega, to nikako. Nekad ispada da bez Filipa i Brene ne bih ni uspela. Akcenat je uvek na njemu, bez obzira na to što sve pesme i spotove sama finansiram - rekla je Aleksandra Prijović.
Ona je zatim odlučila da razjasni neke stvari, pa je otkrila da njena svekrva nije Lepa Brena.
- Moram, pre svega, da kažem da meni nije svekrva Lepa Brena nego Filipova majka Zorica - rekla je Aleksandra, a onda dodala:
- Brena je jedna divna žena koja brine o porodici i mnogo je dobar čovek - zaključila je Aleksandra i istakla da sa Brenom i Bobom ima divan odno.
(Mondo)
Preporučujemo
PESMA ZA MARINKA ROKVIĆA: Pesnik iz Nemačke posvetio stihove preminulom pevaču
15. 11. 2021. u 14:24
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)