PORODILA SE ANJA ALAČ Oglasio se ponosni tata: "NJena maestralna uloga i moje najdraže ostvarenje..."
GLUMICA Anja Alač porodila se danas i na svet donela sina kojem su ona i njen izabranik dali ime Aleksej.
Foto: Instagram/Vesna Čipčić
Njen partner Aleksandar Josifovski, poznat pod nadimkom Pijanista, tim povodom oglasio se na svom Fejsbuk profilu.
- Njena maestralna uloga i moje najdraže ostvarenje! Aleksej Josifovski! - napisao je Josifovski.
Inače, ime Aleksej je varijatna imena Aleksandar i potiče iz grčkog jezika, što znači "zaštitnik ljudi".
Preporučujemo
FATALNA I DOK ŠETA GRADOM: Oduševićete se kad vidite kako Megan Foks izgleda u džinsu
31. 08. 2021. u 19:37
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)