SLAVIMO LJUBAV I PRIJATELJSTVO: Marija Kilibarda na instagramu postavila sliku uz ove reči
POPULARNA voditeljka Marija Kilibarda u emotivnoj vezi je sa Branislavom Vučelićem, a sada je i objavila njihovu prvu zajedničku fotografiju.
Foto K. Mihajlović
Ona je na svom Instagram profilu objavila fotografiju nastalu na zajedničkom putovanju.
Pozirali su nasmejani, a u opisu fotografije je napisala:
- Slavimo ljubav i prijateljstvo - napisala je kratko u opisu, a njih dvoje su pozirali srećni i nasmejani.
Iako svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti, Marija je govorila o svom izabraniku za medije.
- Meni je Branislav uneo takav mir i spokoj, ali i sigurnost i ljubav, verovatno u najluđem i najizazovnijem periodu mog života. Doduše, svačiji život je bio turbulentan zbog aktuelne situacije. U takvom trenutku desio mi se neko ko mi je doneo spokoj, a to je neprocenljivo - kazala je jednom prilikom Kilibarda.
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)