PACIJENT SKOČIO SA PETOG SPRATA: Treće samoubistvo za mesec dana u UKC Republike Srpske
PACIJENT O. S. (78) iz Čelinca izvršio je samoubistvo skokom s petog sprata zgrafe UKC Republike Srpske u Banjaluci.
Foto: D. Pozderović
U OU Banjaluka navide da se tragedija se dogodila juče oko 16 časova.
- Nadležnoj policijskoj stanici od strane dežurnog doktora UKC-a RS, prijavljeno je, da je pacijent O.S. skočio kroz prozor sa petog sprata zgrade UKC-a, te da je na licu mesta preminuo. O svemu je obavešten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka - saopštila je policija.
Ovo je treće samoubistvo u UKC RS u poslednjih mesec dana.
Preporučujemo
SEKIROM NAPALI KOMŠIJE I UNIŠTILI KAFIĆ: Detalji krvavog obračuna kod Banjaluke
03. 05. 2021. u 19:39
NOVI ŠOK NA PUTU KLAŠNICE-PRNjAVOR: Uhapšeni zbog pucnjave iz puške tokom vožnje
03. 05. 2021. u 12:41 >> 13:54
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
"PUTINE, IZAĐI!" Pozvao ruskog predsednika na dvoboj - bizaran video kruži internetom
NEOBIČAN snimak kruži mrežama, a na njemu se vidi mladić koji stoji na Crvenom trgu i izaziva predsednika Rusije Vladimira Putina na dvoboj. Međutim, snimak nije stvaran, već je napravljen uz pomoć veštačke inteligencije, ali sa jasnim ciljem.
18. 03. 2026. u 18:34
Komentari (1)