NIŽI RAZREDI SE VRAĆAJU U KLUPE: U Republici Srpskoj, osnovne škole nastavljaju i prošireni program
U REPUBLICI Srpskoj, osim u Trebinju, danas će biti nastavljen vaspitno - obrazovni rad u prostorijama osnovnih škola za učenike od prvog do petog razreda.
Foto V. N.
Ministarstvo prosvete i kulture Republike Srpske saopštilo je da će osnovne škole nastaviti da organizuju prošireni program, odnosno produženi boravak i jutarnje čuvanje.
Štab za vanredne situacije grada Trebinja odlučio je u ponedeljak da se do kraja sedmice realizuje onlajn nastava u trebinjskim školama za učenike do petog razreda.
Za učenike od šestog do devetog razreda osnovne škole i srednjoškolce će i dalje biti organizovana nastava na daljinu.
Preporučujemo
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)