POVREĐEN BIZNISMEN U TUČI: Krvav obračun u Doboju, napadač uhapšen

Љ.Ђ.

24. 12. 2020. u 18:19

SINOĆ se u ugostiteljskom objektu "Kuštro" u Doboju dogodila krvava tuča u kojoj je deblji kraj izvukao biznismen Darko Lukić (38) iz Koprivne kod Modriče, koji je nakon prevoženja u dobojsku Opštu bolnicu zbog težine povreda transportovan u UKC Banja Luka.

ПОВРЕЂЕН БИЗНИСМЕН У ТУЧИ: Крвав обрачун у Добоју, нападач ухапшен

Foto: Lj.Đ.

Povrede mu je naneo Vjekoslav P. (33), koji je nakon intervencije policije uhapšen. Kod njega je utvrđeno prisustvo 1,6 promila apkohola u krvi.

- Policijskoj stanici Doboj 1, je oko 22 sata i 50 minuta, prijavljena tuča u jednom ugostiteljskom objektu u Doboju. S obzirom da je radno vreme ovog objekta isteklo shodno odlukama Republikog Štaba za vandredne situacije, o svemu je obaveštena i nadležna komunalna policija.

Tokom ovog fizičkog obračuna, drugi učesnik tuče lice inicijala D.L. je prevezen u dobojsku bolnicu, a potom u Univerzitetsko klinički centar Republike Srpske u Banjaluci- saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.SONjICA

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

ISTORIJSKA ODLUKA! Mečevi imaju ČETVRTINE na Svetskom prvenstvu u fudbalu u Americi, Kanadi i Meksiku!