BOCAN-HARČENKO POSETIO DODIKA: Putin i Lavrov poslali poruku predsedniku Republike Srpske
PREDSEDNIKA Republike Srpske Milorada Dodika danas je posetio ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Bocan-Harčenko i preneo mu pozdrave ruskog predsednika Vladimira Putina i šefa ruske diplomatije Sergeja Lavrova, kao i želje za brz oporavak.
Foto: V. Tripić
"Obradovan sam posetom dugogodišnjeg prijatelja i ambasadora Ruske Federacije u Beogradu Aleksandra Bocan-Harčenka koji mi je preneo pozdrave predsednika Putina i ministra Lavrova", rekao je Dodik.
Predsednik Dodik je rekao da mu mnogo znači podrška i želje za što bržim oporavkom koje je dobio od prijatelja Republike Srpske kao što su predsednik Putin i ministar Lavrov i uputio im reči zahvalnosti.
Predsednik Srpske je rekao da je ambasadora Bocan-Harčenka upoznao o operativnom zahvatu i postoperativnom oporavku, kao i da je njegovo zdravstveno stanje sada mnogo bolje, te da očekuje skori nastavak kućnog lečenja i oporavak.
(SRNA)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)