DODIK: Nikada nećemo odustati od proslave Dana Republike Srpske
NIKADA nećemo odustati od proslave 9. januara, Dana Republike Srpske. Dostojanstveno smo ga obeležili i ove godine. Zahvalan sam svim prijateljma koji su bili sa nama, poručio je predsednik Srpske Milorad Dodik.
Foto: Petar Milošević
- Poslali smo i jasnu poruku da nam niko drugi, ni muslimani ni stranci, neće određivati šta smemo, a šta ne smemo da slavimo. Kada bismo pristali na to, odrekli bismo se i sebe i Republike Srpske - rekao je Dodik.
Predsednik Srpske je tokom sedmice prisustvovao božićnim prijemima u Istočnom Sarajevu i kasarni "Kozara" u Banjaluci.
- Danas, kada obeležavamo i pravoslavnu Novu godinu, svima koji slave želim puno porodične sreće i uspeha u životu. Živi i zdravi bili - napisao je Dodik na društvenoj mreži Instagram.
BONUS VIDEO:
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)