VIŠKOVIĆ: Neka nam na prvom mestu bude Republika Srpska (VIDEO)
POZIVAM naše građane na jedinstvo, sabornost, neka nam na prvom mestu bude Republika Srpska, poručio je premijer Republike Srpske Radovan Višković u novogodišnjoj noći.
Foto D. Pozderović
Višković je naglasio da je godina iza nas bila puna izazova, i za građane, ali i za Republiku Srpsku.
- Nadam se da ćemo u Novoj, ako ništa biti malo pošteđeni međunarodnog pritiska, i da imamo svi zajedno više vremena i slobode da se bavimo svojim problemima, ali i građana Republike Srpske - dodao je Višković.
(RTRS)
Preporučujemo
AMERIČKA VOJNA BAZA U PLAMENU: Žestok napad tokom noći (VIDEO)
NAJMANjE četiri drona napala su američku bazu Viktori u Iraku, uz niz eksplozija sinoć i u ranim jutarnjim satima.
21. 03. 2026. u 09:31
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)