ŠKOLE U TREBINJU: Redovna nastava od danas
NASTAVA u osnovnim i srednjim školama u Trebinju od danas će se odvijati redovno, odlučio je gradski Štab za vanredne situacije.
Foto D. Curać
Iz Štaba su ranije objasnili da je takva odluka doneta budući da je broj obolelih od virusa korona među đacima zanemarljivo mali i da je broj pacijenata pozitivnih na virus korona znatno manji u odnosu na prošlu sedmicu.
Odluku da nastava krene redovno doneta je na predlog direktora osnovnih i srednjih škola.
Preporučujemo
DONETA ODLUKA ZA ŠKOLE: Evo kako će se odvijati nastava od ponedeljka
28. 01. 2022. u 09:25
ŠUME GORE I USRED ZIME: Vatrogasci u Trebinju imaju pune ruke posla
21. 01. 2022. u 07:43
DONETA ODLUKA ZA ŠKOLE: Ministar Ružić saopštio kako će đaci pohađati nastavu
20. 01. 2022. u 10:12
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KOS SE JAVNO POHVALIO: Nakon što je priznao da živi sa Čedom, stiglo iznenađenje od naše pevačice (FOTO)
NIJE krio oduševljenje!
29. 12. 2025. u 09:35
Komentari (0)