ZA LAKŠE POSLOVANJE PRIVREDNIKA: Investiciono-razvojna banka Republike Srpske otvorila svoju poslovnicu u Trebinju
INVESTICIONO-razvojna banka RS u Trebinju je otvorila svoju poslovnicu koja će, kako su naveli u IRB-u, privrednicima i građanima olakšati poslovanje i korišćenje novca koji plasira.
SVEČANO Otvaranje IRB, Foto D. Curać
U sklopu otvaranja poslovnice održan je i sastanak sa privrednicima, sa područja Istočne Hercegovine na kojem je bilo reči o problemima uslovljenim pandemijom virusa korona.
- Smatramo da smo našim merama umnogome doprineli da privreda prevaziđe prvi udar pandemije i da i dalje ostane konkurenta, zadrži ili čak poveća broj radnika.
Uz to, uskoro će biti prezentovan novi aranžman koji je IRB RS sa resornim ministarstvima uradila sa Svetskom bankom od oko 40 miliona KM, a koji će biti direktno usmeren privrednicima koji su imali pad prihoda, zbog pandemije - dodao je Vrhovac.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)