NOVA PRAVILA ZA ULAZAK U TURSKU: Uvedena obavezna elektronska registracija za strane turiste

Biljana Ristivojević

15. 03. 2021. u 15:09

TURSKA je od danas uvela obaveznu elektronsku registraciju za strane turiste.

НОВА ПРАВИЛА ЗА УЛАЗАК У ТУРСКУ: Уведена обавезна електронска регистрација за стране туристе

Foto: Piksabej

Pred ulazak u Tursku, u roku od 72 sata pred put, strani turisti moraju da popune elektronski formular Ministarstva zdravlja, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova te zemlje.

Od obaveze elektronske registracije izuzeti su turski državljani, osobe sa dozvolom boravka u Turskom i putnici u tranzitu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA: Snaga zajedništva i solidarnosti