NESREĆA U EGIPTU: Putnički voz iskočio iz šina, ima povređenih
ČETRNAEST egipatskih državljana je povređeno kada je voz iskliznuo iz šina u blizini grada El Mahala, severno od egipatske prestonice Kaira, saopštila je lokalna železnička uprava.
Foto: Printskrin/X/AlArabiya_EGY
- Prvi vagon iza lokomotive iskočio je iz šina dok je putnički voz stizao na stanicu Mahala Roh blizu grada Tanta , što je rezultiralo lakšim povredama putnika - navodi se u saopštenju.
Ekipe za hitne intervencije sa potrebnom opremom poslate su na lice mesta kako bi otklonile posledice incidenta i brzo uspostavile normalan železnički saobraćaj.
(Ria.ru)
BONUS VIDEO:
SRAMNO! Nataša Kandić likuje dok odjekuju istine o klanju i slovanju Srba od strane bošnjaka i Orića
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
EGIPAT OTVORIO "OKTAGON": Novi komandni štab kao da nije sa ove planete - Veći i od Pentagona (VIDEO)
05. 07. 2026. u 23:28 >> 23:29
"JASNO SMO OBAVESTILI FIFA!" Iranci zapretili da će na Mundijalu napustiti teren!
26. 06. 2026. u 19:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)