ONI ĆUTE: Bukvica Medvedeva evropskim liderima
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev optužio je evropske lidere da nisu reagovali na udare ukrajinskih oružanih snaga na ruske civilne ciljeve.
EPA/ALEXANDER ASTAFYEV / SPUTNIK
- Nakon što je 500 dronova lansirano na civilne mete u Rusiji poslednjih dana kako bi zastrašili naš narod, i dalje vlada tišina - napisao je on na svom Telegram kanalu .
Prema rečima Medvedeva, ista situacija se dogodila i uoči Dana pobede, kada su ukrajinske oružane snage izvršile masovni napad bespilotnim letelicama na Rusiju.
Predsednik Državne dume Vjačeslav Volodin je ranije izjavio da će Moskva oštro odgovoriti na napade VSU.
Preporučujemo
"RUSIJA NAPREDUJE DUŽ CELE LINIJE FRONTA": Moskva saopštila užasne vesti po Kijev
23. 05. 2025. u 21:52
ZALUŽNI PRIZNAO BOLNU ČINjENICU: Kijev zaostaje za Rusijom u ovoj oblasti
23. 05. 2025. u 20:50
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)