SLOBODARSKI LIDERI NA UDARU: Pokušaji obojenih revolucija u Srbiji i Slovačkoj - sve potvrđuje izjava Srđe Popovića
NAKON pokušaja obojene revolucije u Srbiji i udara na jednog od najvećih slobodarskih lidera na svetu predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića, na red je došao i slovački premijer Robert Fico!
Foto: Tanjug
Da se radi o udaru na lidere koji razmišljaju slobodno i samo u interesu svog naroda i države na čijem su čelu, obelodanio je ni manje ni više nego Srđa Popović, osnivač "Otpora" a koji je za račun stranih službi sprovodio obojene revolucije.
"Otpor" je od stranih ambasada primio više desetina miliona dolara kojima je finansirano rušenje Slobodana Miloševića.
Po sličnom principu vrše se pokušaji obojenih revolucija i danas te je u tom kontekstu zanimljivo da je baš Popović uporedio situaciju u Srbiji sa onom koja se dešava u Slovačkoj. On navodi da se Slovačka pridružila Srbiji i Gruziji, a kako bi se srušila vlast u tim zemljama.
Podsetimo, Fico je pre par dana izjavio da grupa stranih "stručnjaka", koji su učestvovali u nemirima u Gruziji i na Majdanu, radi u Slovačkoj sa ciljem da se sruši aktuelna vlada.
- Slovačka opozicija se priprema za Majdan i zauzimanje vladinih zgrada - rekao je Fico i dodao da je povodom toga sazvao sednicu nacionalnog Saveta bezbednosti za četvrtak.
Takođe, govoreći na skupu u Jagodini Vučić je rekao da je naša zemlja napadnuta danas i spolja i iznutra, te da nasilje odgovara samo kriminalcima poput Dragana Šolaka i političarima koji bi nasilno da preuzmu vlast.
- Incideti odgovaraju samo Šolaku, Đilasu i njima. Oni traže da se nešto loše desi, ne bi li mogli da upravljaju državom na kriminalan način, onako kako su upravljali pre jednu deceniju i malo duže od toga. A zašto neko da strada? Da bi se neko dočepao od političara fotelja, da nas vrate u vreme kada smo imali stopu nezaposlenosti 26 odsto, da nas vrate u vreme kada je prosečna plata bila 320 evra, da nas vrate u vreme kada niko u Srbiji nije radio. Da nas vrate u vreme kada smo se izvinjavali svima u regionu, kada smo ljude u crnim džakovima, Srbe koji su branili našu zemlju, pakovali u džakove i sprovodili do haškog tribunala. Da se vrate na vlast oni kojin bi i danas da hapse sve Srbe zato što su Srbi - rekao je Vučić. Ceo vučićev govor pogledajte KLIKOM OVDE!
OD BEOGRADA DO MORA ZA SAMO ČETIRI SATA: Ovako će izgledati novi auto-put do Crne Gore (VIDEO)
SAOBRAĆAJNICA je projektovana sa po dve trake i jednom zaustavnom trakom u svakom smeru, uz predviđenu brzinu od 100 do 120 kilometara na čas.
10. 02. 2026. u 09:21
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)