SEDAM POLICAJACA RANJENO, GRAĐANI HITNO EVAKUISANI: Napadač iz San Antonija pronađen mrtav, sumnja se i na samoubistvo
SEDAM policajaca je upucano tokom višesatnog oružanog sukoba nakon što su odgovorili na poziv "samoubistva u toku" u San Antoniju, saopštili su danas zvaničnici.
Foto Tanjug/AP/Marvin Pfeiffer
Policija je dobila poziv sinoć nešto pre 20.30 časova po lokalnom vremenu, da je u toku samoubistvo, da bi potom usledio drugi poziv da je došlo do pucnjave u stambenom kompleksu na Stoun Ouk Parkveju, navodi se u saopštenju policije San Antonija, preneo je En-Bi-Si njuz.
Kada su policajci stigli, iz stana je izašla jedna ženska osoba koja je izjavila da je osumnjičeni pucao unutra i da izlazi, navedeno je u saopštenju policije.
Osumnjičeni, identifikovan kao 46-godišnji Brendon Skot Pulos, "zatim je izašao iz stana i otvorio vatru na policajce koji su reagovali i tada je jednom policajacu povređena noga'', navela je policija San Antonija.
On je zatim nastavio da puca na još šest policajaca dok je bio zabarikadiran na imanju, dodala je policija.
Foto Tanjug/AP/Marvin Pfeiffer
Povrede svih sedam policajaca nisu opasne po život i svi će se "potpuno oporaviti", saopštila je policija.
Osumnjičeni se potom vratio u stan, nakon čega je usledilo nekoliko sati pregovora da se mirno preda.
Policija je evakuisala građane iz stambenog bloka i na kraju došla do osumnjičenog, koji je bio mrtav.
Za sada se ne zna da li je izvršio samoubistvo ili su ga ubili pripadnici policije, navodi En-Bi-Si njuz.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
ZVANIČNIK SAD: Vojska SAD se sprema da uputi još 1.000 pripadnika na granicu s Meksikom
22. 01. 2025. u 19:57
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (0)