MLADIĆ (19) NOŽEM PREKLAO RODITELJE I BRATA, SESTRU TEŠKO RANIO: Monstruozni pokolj u Nemačkoj kakav se ne pamti
TINEJDžER (19) je u Hoentengenu na nemačko-švajcarskoj granici nožem ubio roditelje i brata, a sestru teško povredio, saopštilo je državno tužilaštvo u saveznoj pokrajini Baden-Vitenberg.
Foto: EPA
Devetnaestogodišnjak je nožem ubio roditelje starosti 58 i 61 godinu, a zatim je na smrt izbo i 34-godišnjeg brata.
Sestra, za koju se ne navodi koliko je stara, zbog teških povreda je helikopterom prebačena u obližnju bolnicu. Navodno je zadobila teške ubodne rane, ali joj život nije u opasnosti.
Incident se dogodio u utorak uveče, saopštili su danas policija i državno tužilaštvo. Osumnjičeni koji ima nemačko i italijansko državljanstvo odmah je uhapšen.
Prema saopštenju policije, cela porodica je živela u kući u kojoj se dogodio pokolj. Motiv zločina još je nepoznat. Prema informacijama državnog tužilaštva, 19-godišnjaku se na teret stavlja trostruko ubistvo bez predumišljaja i pokušaj ubistva i on bi trebao da bude izveden pred sudiju koji bi trebao da mu odredi pritvor.
U istom kraju je pre dva meseca 32-godišnji sin ubio roditelje i na kraju sebe.
(Blic, Jutarnji)
BONUS VIDEO: HAPŠENjE U MOSKVI - Sumnja se da je priveden jedan od terorista
Preporučujemo
PREVRNUO SE AUTOBUS NA AUTO-PUTU, PETORO MRTVIH: Teška saobraćajna nesreća u Nemačkoj
27. 03. 2024. u 12:45
STARE KAO VINO: Ova tri horoskopska znaka sa godinama postaju neodoljivi
19. 03. 2024. u 17:32
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)