"GLEDAM KROZ PROZOR, VIDIM JE KRVAVU..." Žena štitila svog psa od vukova, pa nastradala (VIDEO)

NAPADI vukova na ruska sela, koji su sve češći od Nove godine, danas su dostigli vrhunac.

ГЛЕДАМ КРОЗ ПРОЗОР, ВИДИМ ЈЕ КРВАВУ... Жена штитила свог пса од вукова, па настрадала (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

U ruskom selu Kurgan, žena koja je štitila svog psa nastradala je tačno ispod prozora stambene zgrade.

Još tri osobe su teško povređene, javila je dopisnica televizije REN Natalija Grigorijeva.

Meštani tvrde da su vukovi bili prilično dobro hranjeni, odnosno siti. Lovci sumnjaju da bi mogli biti bolesni, jer obično ne napadaju ljude tako drsko.

- Kucala je na prozor. Gledam kroz prozor, vidim je krvavu i po njenom glasu razumem da je žena - priseća se meštanka Julija Antonova.

Ovo se nikada nije dogodilo u ovom selu. Meštani su u panici, plaše se da izađu i puste svoju decu u školu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GDE TI JE LJUBAVNICA?! Neočekivano pitanje za Marića uživo u emisiji, on prebledeo: Pet godina mlađa