(UZNEMIRUJUĆI VIDEO) LANČANI SUDAR NA AUTO-PUTU: Slupalo se 30 automobila, poginulo i dete
U NOVGORODSKOJ oblasti na autoputu M-11 sudarilo se 30 automobila.
Foto: Printskrin
U nesreći je nastradalo četvoro ljudi, među kojima i dete. Tužne vesti je saopštilo rusko Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Gužba zbog nesreće je dostigla dužinu od 30 kilometara. Saobraćaj prema Moskvi je blokiran.
Uzroci nesreće se razjašnjavaju.
Preporučujemo
TRAGEDIJA: Ovo je Sanja, majka troje maloletne dece, koja je poginula kod Kisača (FOTO)
08. 01. 2024. u 15:19
AUTOBUS SLETEO SA PUTA: Saobraćajna nesreća na putu Vrdnik‒Ruma (VIDEO)
08. 01. 2024. u 13:01
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (0)