MILIONERI STRADALI NA PUTOVANJU, POLICIJU ZATEKAO UŽAS NA MESTU NESREĆE: Bizarna smrt bračnog para
MUŽ i žena iz Portlanda, Kristijan (52) i Mišel (48) Diton, direktori sportskog giganta, nastradali su u teškoj saobraćajnoj nesreći na periferiji Nape kada su na njih pala naslagana drva sa kamiona koji ih je zaobilazio dok su oni vozili bicikl, piše "Njujork post". Kristijan je stradao na licu mesta, dok je Mišel umrla u bolnici.
Foto: Printskrin/Instagram/CHRISTIANDEATON
Vozač (55) kamiona iz Valjeha je ostao na mestu nesreće i sačekao je policiju. Nije poznato da li protiv njega postoji krivična prijava.
- Život im je bio hobi. Nikada nije postojao trenutak u kome ga ne bi maksimalno iskoristili. Mišel je bila jaka, ali stalno se kikotala. Uvek je bila spremna za nova iskustva bilo da je to podrazumevalo spontano pešačenje ili vožnju biciklom i kajakom. Kristijan je voleo da peva i pleše. Svirao je gitaru kad god bi sa prijateljima sedeli i slušali ploče - rekla je njihova prijateljica Kloi Tompson za "Oregonian".
Kristijan je bio potpredsednik za proizvode i merčendajzing, dok je njegova supruga Mišel bila direktorka dizajn studija. Živeli su u Portlandu u penthausu od milion dolara, a u Napi su bili na dvonedeljnom odmoru gde su imali u planu da posete nekoliko koncerata u Kaliforniji i Las Vegasu.
(Mondo)
Preporučujemo
POVREĐENO DETE U UDESU KOD ZMAJEVE PUMPE: Nesreća se dogodila u pravcu prema gradu
22. 10. 2023. u 19:32
OBORENA ŽENA NA UGLU TAKOVSKE I DžORDžA VAŠINGTONA: Teška saobraćajna nesreća u Beogradu
22. 10. 2023. u 18:53
SAOBRAĆAJKA U NOVOM SADU: Motocikl oboren, automobil ostao bez prednjeg dela (FOTO)
22. 10. 2023. u 18:27
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)