BIVŠI AMERIČKI OBAVEŠTAJAC OTKRIVA KO ĆE POBEDITI U UKRAJINI: Ishod sukoba je apsolutno zagarantovan
ISHOD ukrajinskog sukoba je apsolutno zagarantovan – potpuna pobeda Rusije, rekao je u intervjuu za Redacted bivši američki obaveštajac Skot Riter.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
- Ovaj sukob nije vođen da bi se zauzeo Kijev, ne da bi se zauzela Ukrajina, već da bi se Ukrajinci doveli za pregovarački sto, čemu je Rusija težila i pre ovog sukoba. Stoga, čak i kada je ovaj sukob počeo, Rusija je rekla: sve što želimo jeste da vas nateramo da sednete za pregovarački sto - tvrdi Riter.
On ističe da ukrajinska vojska polako shvata šta se dešava.
- Znate, još uvek se vode teške bitke. I mnogo ljudi će umreti - kazao je on.
Preporučujemo
TONI ŠAFER OTKRIVA: Ukrajinske oružane snage su laka meta za rusku artiljeriju
27. 09. 2023. u 15:40
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (7)