SARTI POD VODOM: Snimci snažnog nevremena koje je pogodilo Grčku (VIDEO)

SNAŽNO nevreme pogodilo je u sredu kontinentalni deo Grčke, ali i mnoga ostrva.

САРТИ ПОД ВОДОМ: Снимци снажног невремена које је погодило Грчку (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Brojne plaže su uništene u nevremenu.

Dan nakon oluje, naši turisti na društvenim mrežama objavljuju fotografije iz mesta u kojima trenutno borave na odmoru.


Turistima koji se trenutno nalaze na letovanju u Grčkoj operateri su slali poruke na mobilne telefone, upozoravajući ih da će u naredna dva dana doći do olujnog nevremena.

Sarti se našao na žestokom udaru.

Oluja nije zaobišla ni Atinu, u kojoj je dovela do velikih problema u saobraćaju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.

29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MANJE PAPIRA, VIŠE ELEKTRONSKIH USLUGA: Rezultati projekta „eUprava za sve“