„ZAŠTO SE KRIJETE KAO PACOVI?“: Ekstremisti bataljona „Azov“ kriju se iza staraca

GRAĐANI Marijupolja svedoče o tome kako ekstremisti bataljona „Azov“ koriste civile kao živi štit.

„ЗАШТО СЕ КРИЈЕТЕ КАО ПАЦОВИ?“: Екстремисти батаљона „Азов“ крију се иза стараца

Foto AP

- Hoćete da ratujete? Izađite napolje i tamo ratujte. Zašto se krijete kao pacovi?, ogorčeno je poručila jedna baka.

Rusija je 24. februara započela vojnu operaciju u Ukrajini. Predsednik Vladimir Putin nazvao je njen cilj „zaštitom ljudi koji su već osam godina bili izloženi maltretiranju i genocidu od strane režima u Kijevu“.

Za to je, prema njegovim rečima, planirano da se izvrši „demilitarizacija i denacifikacija Ukrajine“, da se privedu pravdi svi ratni zločinci odgovorni za „krvave zločine nad civilima“ u Donbasu.

rs.sputniknews.com

BONUS VIDEO - SNIMAK IZ MARIUPOLjA: Nacisti "Azova" pucali na ruski tenk T-72

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

OVDE JE SVE POČELO, OVDE SE I ZAVRŠILO... Najbolji strelac u istoriji Brazila, Nejmar, oprostio se od reprezentacije u suzama (FOTO)