DVOJE MRTVIH U TEL AVIVU: Teroristički napad u Izraelu, jedan napadač ubijen, za drugim potraga
DVE osobe su poginule u terorističkom napadu u centru Tel Aviva, četiri žrtve su u kritičnom stanju, javila je državna televizijska i radio korporacija KAN.
Foto: Profimedia
Ranije su lekari Hitne pomoći Magen David Adom javili da je šest ranjenih u teškom i kritičnom stanju prevezeno u bolnicu nakon terorističkog napada u centru Tel Aviva.
- Dve osobe su poginule, osam je povređeno, četvoro je u kritičnom stanju, navodi se u saopštenju KAN-a.
Mediji pišu da je pucnjava izvedena na više mesta u centru Tel Aviva. Jedan od napadača je neutralisan. Napominje se da jedan od strelaca još nije priveden, policija apeluje na građane da ne napuštaju svoje domove.
Preporučujemo
HERCOG ČESTITAO VUČIĆU: Kolektivna zahvalnost Izraela za nepokolebljivo prijateljstvo
07. 04. 2022. u 16:12
TEROR NE SME DA PREVLADA MSP: Srbija oštro osuđuje terorističke napade u Izraelu
30. 03. 2022. u 16:01
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)