SNAŽAN ZEMLJOTRES U AVGANISTANU: Potres jačine 5.7 stepeni Rihtera pogodio Hindu Kuš
SNAŽAN zemljotres jačine 5,7 stepeni pogodio je danas planine Hindu Kuš u Avganistanu, saopštio je Evropski mediteranski seizmološki centar (EMSC).
Foto: EPA
Potres, koji je prvobitno bio procenjen na 6,8 stepeni, pa spušten na 5,7 stepeni, dogodio se na dubini od 209 kilometara, dodao je EMSC, prenosi Rojters.
Zasad nema informacija o materijalnoj šteti ili povređenima.
BONUS VIDEO:
HAITI NA KOLENIMA: U zemljotresu poginulo 2.100 ljudi, desetine hiljada porodica bez kuća
Preporučujemo
ŠEST OSOBA POGINULO U AVGANISTANU: Ekslozija u kombiju korišćenom za javni prevoz
22. 01. 2022. u 18:07
SPREMA SE VELIKI SUKOB? OGLASILO SE MINISTARSTVO: Na stolu plan evakuacije turista u slučaju rata
IZRAELSKO Ministarstvo turizma saopštilo je danas da je pripremilo plan za evakuaciju oko 42.000 turista koji se trenutno nalaze u Izraelu, ukoliko zemlja bude primorana da zatvori svoj vazdušni prostor zbog straha od novog sukoba sa Iranom.
26. 01. 2026. u 14:07
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)