UHAPŠENA MAJKA IZ TEKSASA: Sina stavila u prtljažnik automobila, da bi se zaštitila od korone
UČITELjICA iz Teksasa Sara Bim je uhašena nakon što je zaključala svog sina, koji je bio pozitivan na kovid -19, u prtljažnik automobila da bi se zaštitila od virusa, javili su lokalni mediji.
Foto: Depositphotos
Ona je navodno optužena za ugrožavanje deteta, preneo je BBC.
Svedok je pozvao policiju nakon što je čuo da se neko nalazi u gepeku vozila 3. januara u okrugu Haris, u Teksasu, preneo je portal click2Houston.com.
Učiteljica je otvorila gepek i unutra je bio dečak.
Bimova je rekla da je njen 13-godišnji sin bio pozitivan na kovid-19 i da ga je vodila na stadion Pridždeon na još jedno testiranje kako bi potvrdili rezultat.
Majka je navodno rekla da je sina stavila u prtljažnik automobila jer nije želela da se i sama zarazi.
Preporučujemo
NAZARBAJEV IZAŠAO U JAVNOST: Otac nacije preko svog pres sekretara poručio Kazahstancima da podrže predsednika Tokajeva
08. 01. 2022. u 09:20 >> 09:21
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)