NASTRADALO NAJMANJE PET OSOBA: Stravičan požar u Rusiji

01. 01. 2022. u 14:36

NAJMANjE pet osoba izgubilo je život u požaru koji je izbio u dvospratnoj drvenoj kući u ruskom regionu Irkutsk, preneli su danas ruski mediji.

НАСТРАДАЛО НАЈМАЊЕ ПЕТ ОСОБА: Стравичан пожар у Русији

Depositphotos

- U požaru su stradale tri žene, jedan muškarac i 11-godišnje dete. Vlasnik kuće je zadobio povrede i hospitalizovan je - saopštio je ruski istražni komitet, prenosi agencija Tas s.

Istražitelji su otvorili istragu u vezi uzroka požara, navodi se u saopštenju komiteta.

BONUS VIDEO:

EKSKLUZIVNO! NOVOGODIŠNjI INTERVJU PREDSEDNIKA VUČIĆA ZA "NOVOSTI"

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?