U GRČKOJ BEZ ODSTUPANJA: Upozorenje medicinskim radnicima da se vakcinišu
ZAMENIK ministra zdravlja Vasilis Kontozamanis podsetio je danas, istovremeno i upozorio zdravstvene radnike, da se vakcinišu protiv kovida-19 do 1. septembra.
Foto: EPA
Ova odluka grčke vlade se odnosi na državne i privatne bolnice, a prvi dan septembra je krajnji rok, prenosi "Katimerini".
U pismu direktorima bolnica u Grčkoj, Kontozamanis je rekao da su medicinari u zakonskoj obavezi da prime prvu dozu vakcine do 1. setepmbra.
On je upozorio da će, prema zakonu, zdravstveni radnici u državnim bolnicama biti suspendovani ukoliko odbiju da se vakcinišu.
Preporučujemo
POLICIJSKI ČAS U GRČKOJ: U Iraklionu uvedene oštre mere zbog velikog broja zaraženih
10. 08. 2021. u 22:34
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)