BAJDENU SMETAJU NEGATIVNI NOVINARI: Izbegavao pitanja posle sastanka, pa rekao da je "kratak i mudar"
AMERIČKI predsednik Džo Bajden rekao je uoči poletanja njegovog aviona iz Ženeve novinarima koji su ga pritiskali da kaže šta je postigao tokom sastanka sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, da izgleda treba imati "negativan stav" da biste bili novinar.
Foto: AP Photo/Patrick Semansky
Bajden je ujedno prebacio novinarima da nikada nisu postavili neko pozitivno pitanje, prenosi BBC.
Ipak, pošto su novinari nastavili da insistiraju da kaže da li je postigao nešto ili nije, Bajden je kratko odgovorio "videćemo".
Iako su iz Bajdenovog tima zamolili novinare da prestanu da zapitkuju predsednika, Bajden je nastavio i izvinio se što je bio "kratak i mudar", a zatim novinare nazvao "najsjajnijim ljudima u zemlji".
Preporučujemo
TRAMP O SASTANKU PUTINA I BAJDENA: "Rusija je dominirala, mi nismo dobili ništa"
17. 06. 2021. u 07:13
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)