PUCNJAVA U SARAJEVU: Izrešetan auto Tiktokera, on izjavio - "Mislio sam da se čuju petarde" (VIDEO)
U Sarajevu je u večernjim satima došlo do pucnjave u Paromlinskoj ulici na broju 34.
Foto: Printskrin Jutjub/dnevniavaz
Tragovi metaka se vide na jednom od automobila. Sa pripadnicima MUP-a KS se nalazi i Amir Pašić Faćo, zato što se sumnja se da je na njega neko pucao.
Kako je ispričao jedan od očevidaca iz kotlarnice je čuo pucnjavu.
- Mislio sam da su u pitanju petarde. Čuo sam četiri ili pet pucnjeva - rekao nam je.
- I mi imamo informaciju da je došlo do upotrebe vatrenog oružja od strane NN lica. Nema povređenih osoba. Do pucnjave je došlo u Paromlinskoj ulici - rekli su iz Dežurnog operativnog cemtra MUP-a KS.
Amir Pašić Faćo je od ranije poznat policiji. On je nedavno uhapšen jer je putem TikToka pretio Tinu Begtaševiću, sudiji Općinskog suda u Sarajevu.
(Avaz)
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)