GORE PAŠNJACI U ALBANIJI: Policija traži počinioce, sumnja se da je požar podmetnut

VELIKI požar zahvatio je pašnjake na jugu Albanije, a policija traži dve osobe koje sumnjiči za podmetanje požara.

ГОРЕ ПАШЊАЦИ У АЛБАНИЈИ: Полиција тражи починиоце, сумња се да је пожар подметнут

Foto: EPA

Vatra je zahvatila pašnjake ispod sela Karjan, blizu Đirokastre, oštetivši prostor za stoku, a prema proceni do sada je izgoreo jedan hektar pašnjaka, prenosi ABC Albanija.

Kako se navodi, policija još nije uhapsila počinioce.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem