DRAMA U PROKUPLJU: Dečak (16) tokom provale pokušao da napastvuje vlasnicu kuće?

PREMA nalogu Višeg javnog tužilaštva u Prokuplju policija je uhapsila neimenovanog maloletnika (16) za kojeg se sumnja da je provalio u jednu kuću u tom gradu i polno uznemiravao vlasnicu (64).

ДРАМА У ПРОКУПЉУ: Дечак (16) током провале покушао да напаствује власницу куће?

Petar Milošević

Kako je saopšteno u policiji, sumnja se da je maloletnik sinoć provalio u kuću i uz pretnju nožem ukrao dva mobilna telefona i manju sumu novca.

To mu navodno nije bilo dosta, već je polno uznemiravao ženu. Ona se na sreću odbranila i pobegla, a zatim slučaj prijavila policiji. Ubrzo je otkriven i uhapšen.

Osumnjičeni je uz krivičnu prijavu priveden nadležnom tužilaštvu.

(Kurir.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu