JEDNO LICE POVREĐENO: Saobraćajna nezgoda na putu Kruševac-Aleksandrovac
JEDNO lice povređeno je u saobraćajnoj nezgodi koja se u 5:57 dogodila na regionalnom putu Kruševac-Aleksandrovac u naseljenom mestu Pepeljevac, predočeno je u Odeljenju za vanredne situacije.
Foto D.N.
Povređeno lice transportovano je sanitetom Hitne medicinske pomoći u Urgentni centar kruševačke bolnice, a iz vozila evakuisano pre dolaska pripadnika Vatrogasno - spasilačke jedinice, koji su sa šest vatrogasaca - spasilaca i dva vatrogasna vozila upućena na lice mesta.
Nadležni upozravaju na otežano odvijanje saobraćaja usled snežnih padavina. Po izveštaju dežurne službe „Kruševacput“, svi putevi u Rasinskom okrugu su prohodni, visina snežnog pokrivača na putu je oko 5 centimetara.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)