SLAVICA VUJAČIĆ IMA SIMPTOME POTRESA MOZGA: Napadnutu aktivistkinju SNS-a jako boli glava i povraća
SLAVICA Vujačić, aktivistkinja SNS-a, koja je juče oko 16.30 časova napadnuta na pešačkom prelazu u Kolarčevoj ulici na Trgu republike, noćas se nije osećala dobro. Kako nam kaže njen punomoćnik Jelena Tončić, čule su se noćas i Slavica se žalila da trpi jake bolove u glavi i da je otekla.
Foto printskrin Instagram darijakisictepavcevic
- Nestabilna je i povraća, a to su simptomi potresa mozga. Ni psihički nije dobro, potresena je i pod stresom. Ne može da veruje da je neko tako udario iz čista mira. Niko joj ništa nije dobacio ili rekao, pa da se raspravljala, samo ju je, kaže, jako jednom, pa onda drugi put udario sa leđa, dok je u masi mirno prelazila pešački prelaz. Nije videla ko je to bio, a niko nije ni bežao, nego se utopio u tu masu ljudi i verovatno normalno nastavio dalje da prelazi ulicu - kaže nam advokat Jelena Tončić.
Kako nam kaže, Slavica pretpostavlja da je napadnuta, jer je neko znao da je član SNS-a i pratio je da je udari i izazove incident ili je video idući pored nje ranac, koji je nosila, a na kojem su bili simboli i slogani SNS-a.
S obzirom na to da joj je od udarca raskrvarena glava, moguće je da je napadač u ruci imao kamen ili nešto drugo čvrsto, čime ju je udario.
Slavica Vujačić inače je i predsednik Udruženja žene sa Kosmeta i prilično je aktivna.
Preporučujemo
PUCNjAVA U POZNATOM RESTORANU NA NOVOM BEOGRADU: Izrešetan jedan od vođa navijača?
06. 12. 2025. u 21:30
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (0)