OSTAVILI OPROŠTAJNA PISMA? Novi detalji ubistva i samoubistva oca i sina u Kaluđerici
OTAC N. C. (62) i negov sin O. C. (29) pronađeni su mrtvi u porodičnom domu u Kaluđerici, a policija je tokom uviđaja našla oproštajna pisma koja su oni napisali.
Foto: Novosti
Kako se nezvanično saznaje, mrtve oca i sina pronašao je rođak, koji je poslednji pričao sa N. C., kome je ovaj rekao da će njega i sina zateći mrtve.
Kada je rođak došao, u Kaluđerici u stanu je pronašao mrtve oca i sina i odmah je o tome obavestio policiju.
Prema nezvaničnim informacijama tokom uviđaja policija je pronašla oproštajna pisma koja su napisali i otac i sin.
Pretpostavlja se da je otac ubio sina, a onda presudio i sebi, ali za sada nije poznat motiv ove tragedije. Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu.
BONUS VIDEO - OTAC PRONAŠAO MRTVE SINA I SNAJU: „Dozivao sam "Igore", nije reagovao – već su bili mrtvi“
(Informer)
Preporučujemo
OTAC UBIO SINA, PA IZVRŠIO SAMOUBISTVO: Jeziv zločin u beogradskom naselju Kaluđerica
01. 12. 2023. u 14:07
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)