UJNU JAGODU USMRTIO U DVORIŠTU: Sutra saslušanje mladića nakon krvavog pira u Zemunu
MILORAD M. koji je juče u Zemunu ubio ujnu Jagodu Savić (67) biće sutra saslušan u Višem tužilaštvu u Beogradu.
Kriminalisti prikupljaju dokaze, Foto M. Aneđela
Posle zločina on je uhapšen i određeno mu je policijsko zadržavanje. Ujnu Jagodu ubio je u dvorištu porodične kuće, navodno sa više udaraca sekirom po glavi. Posle toga je pokušao sebi da prereže vrat, ali ima lakše povrede.
Jagoda Savić se inače dan ranije u subotu vratila kući sa mora iz Crne Gore, dok su joj suprug i sin tamo ostali. Osumnjičeni Milorad živeo je u suterenu susednog objekta pored kuće Savića i njegova pokojna majka je bila rođena sestra Jagodinuog supruga.
Komšije kažu da je on znao ponekad da pravi probleme i da polupa nepropisno parkirana vozila u kraju.
Preporučujemo
SEKIROM UBIO UJNU: Stravičan zločin juče po podne u Ulici Branka Plećaša u Zemunu
25. 07. 2022. u 06:13
"JAGODA JE BILA DIVNA ŽENA": Ispovest komšija ubijene žene iz Zemuna
24. 07. 2022. u 15:42
KRVAVI PIR U ZEMUNU: Žena nađena mrtva u dvorištu, muškarac se isekao po vratu
24. 07. 2022. u 14:22
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)