IZBODEN MUŠKARAC: Nakon tuče na Novom Beogradu zbrinut u KBC Zemun
U BLOKU 67 na Novom Beogradu kod kafane "Stara vrba" sinoć oko 23 časa izbila je tuča u kojoj je jedan 24-godišnji mladić teže povređen i sa ubodnom ranom od noža prevezen u Urgentni centar na reanimaciju.
Foto: Novosti Online
Sinoć, posle 19 časova, u Ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su lakše povređene jedna 30-godišnja žena i dete od osam godina.
Bilo je i nekoliko osoba koje su imale trovanje alkoholom i njih su ekipe Hitne pomoći prevezle do odeljenja toksikologije VMA na detoksikaciju.
Preporučujemo
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (2)