ZBOG SILOVANJA I OMOGUĆAVANJA UŽIVANJA NARKOTIKA 8 I PO GODINA ROBIJE: Apelacioni sud potvrdio presudu

Jelisaveta Ljutić

12. 05. 2023. u 17:23

APELACIONI sud u Beogradu odbio je kao neosnovane žalbe Bišeg javnog tužioca iz Smedereva, kao i branioca, te okrivljenom Nebojši Tadiću, potvrdio prvostepenu presudu zbog produženog krivičnog dela silovanja, kao i omogućavanja uživanja opojnih droga, kojom je bio osuđen na 8 godina i šest meseci zatvora.

ЗБОГ СИЛОВАЊА И ОМОГУЋАВАЊА УЖИВАЊА НАРКОТИКА  8 И ПО ГОДИНА РОБИЈЕ: Апелациони суд потврдио пресуду

Foto Shutterstock/ilustracija

Podsetimo, presudom Višeg suda u Smederevu od 1. novembra 2022. Tadić je zbog pomenuta dva dela osuđen na jedinstvenu višegodišnju kaznu zatvora. 

Oštećena je, radi ostvarivanja svog imovinsko-pravnog zahteva, upućena na parnični postupak.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?