SAOBRAĆAJKA U KRAGUJEVCU: Taksista udario tinejdžera (15) na pešačkom prelazu
U SINOĆNjEM incidentu koji se dogodio oko 20 časova na pešačkom prelazu u centru Kragujevca, taksista je udario tinejdžera (15), a onda je pobegao sa mesta nesreće. Tinejdžer je povređen, ali, srećom, prema prvim informacijama, nema preloma.
Foto: Printskrin Instagram/moj_beo_grad
Nesreća se desila u trenutku kada je tinejdžer prelazilo pešački prelaz. Međutim, taksista je odlučio da prekrši saobraćajna pravila i to u trenutku kada je već trebalo da stane.
Incident je odmah prijavljen policiji, koja je započela istragu kako bi identifikovala vozača i privela ga pravdi.
(iKragujevac)
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)