TINEJDŽER (18) POGINUO, DEVOJKA (17) POVREĐENA: Novi detalji nesreće kod Čačka
TEŠKA saobraćajna nezgoda dogodila se na magistralnom putu Čačak - Požega kod Pokovraće, kada je na licu mesta nastradao tinejdžer (18). U nesreći je povređena i devojka (17).
Foto: N. Skenderija/Tanjug/Ilustracija
Kako se saznaje, automobil je prvo udario u divlju svinju, a zatim u autobus koji je išao iz suprotnog smera.
Iz Opšte bolnice u Čačku kažu da je jedna ženska osoba, starosti 17 godina povređena u udesu i da je trenutno stabilno.
Naime, ona je primljena na Urgentno odeljenje stabilnih vitalnih parametara.
(Blic)
BONUS VIDEO:
NOVA 2024: Spektakularni petominutni vatromet u Beogradu na vodi
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TAMO POLICIJA NE SME DA DOĐE" Milan Knežević otkrio gde se krije Radoje Zvicer
POTRAGA za Radojem Zvicerom, vođom kavačkog klana, i dalje bezuspešno traje, a gotovo je javna tajna da se on krije u Crnoj Gori.
09. 06. 2026. u 11:01
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)